Najpłynniejsza jazda
Przywitaj się z Harvey². Wielokrotnie nagradzany wózek, chwalony za komfort jazdy i łatwość użytkowania, teraz stał się jeszcze lepszy. Zobacz nową budkę z dwoma okienkami peek-a-boo i wentylacją oraz składanym daszkiem, regulowany podnóżek i stylową kolorystykę.
W segmencie wózków pełnowymiarowych nie ma bardziej kompaktowego iwygodnego modelu. Jazda nim to prawdziwa przyjemność. Jest stabilny, ma piankowe opony i ergonomiczną rączkę, dzięki której łatwo się nim steruje, nawet jedną ręką. Kulkowe łożyska oraz amortyzacja wszystkich czterech kół zapewnią płynną jazdę.
Rozwój i przestrzeń
Wózek Harvey² jest odpowiedni dla dzieci od pierwszych dni życia (z gondolą), aż do 20 kg wagi (z siedziskiem). Gondola pomieści dziecko do 9 kg wagi. Jest montowana na wysokości, która pozwoli Ci być bliżej maluszka, odpowiednio długa i szeroka, by zapewnić swobodę ruchów, a ponadto ma przyjemny, gruby, wentylowany materac (3 cm), którego pokrycie można zdjąć do prania.
Wysokość siedziska dostosowana jest do starszego dziecka, by mogło samodzielnie wsiadać i wysiadać, a regulowany spory podnóżek (2 pozycje) i regulowane oparcie (4 pozycje) zapewnią mu komfort podróżowania, niezależnie od tego, czy chce siedzieć czy ma ochotę na drzemkę. Regulowana jest także wysokość pałąka przy siedzisku.
Kompaktowość
Stelaż wózka Easywalker Harvey² wykonany jest z najwyższej jakości, lekkiego aluminium. Model ten waży tylko 10,8 kg wraz z siedziskiem, pałąkiem i koszem na zakupy. Składa się do niewielkich rozmiarów, nawet z siedziskiem i bez problemów zmieści się w bagażniku samochodu, schowku czy w szafie. Jest poręczny do transportu i przechowywania.
Duża, wygodna spacerówka
Harvey 2 to stylowa spacerówka, która posiada funkcje wózka terenowego z zachowaniem kompaktowych rozmiarów. Wózek Harvey 2 został wykonany znajwyższej jakości materiałów. Posiada wygodne przestronne siedzisko, które zapewni komfort dziecku podczas każdego spaceru.
Gondola
Gondola do wózka Harvey² wyposażona jest w wygodny, miękki i oddychający materac o grubości 3 cm (z powodzeniem może zastąpić łóżeczko),wodoodporne pokrycie, które można zdjąć i wyprać w pralce. Luksusowe miękkie materiały i dbałość wykonania zapewniają maleństwu komfort w pierwszych miesiącach życia. Duży, rozkładany daszek chroni dziecko przed promieniami UV (UPF 50), wiatrem i deszczem. Dodatkowo, okienko w tylnej części daszku gondoli do stałego podglądu na dziecko. Gondola posiada rączkę do wygodnego i stabilnego przenoszenia w niej maluszka. Pomieści dziecko do 9 kg wagi.
Siedzisko montowane przodem lub tyłem
Przekładane siedzisko sprawia, że Harvey 2 świetnie sprawdza się dla młodszych i starszych dzieci. Młodsze dzieci mogą podróżować utrzymując kontakt wzrokowy z rodzicem, natomiast kiedy nadejdzie odpowiedni czas spacery z widokiem na otoczenie będą wielką przygodą.
Wytrzymałe koła na każdą powierzchnię
Koła w Harvey 2 są szerokie i bieżnikowane, co zwiększa ich przyczepność na miękkim podłożu. Wypady do lasu czy spokojne, miejskie spacery to dla Harvey 2 żaden kłopot.